نمایش نمایش

شناسه : 14574474
مدیر بورس منطقه‌ای یزد خبر داد؛


علی اکبر جعفری، مدیر بورس منطقه‌ای یزد گفت: حجم معاملات در هفته اول مرداد ماه رشد بیش از 80 درصدی داشته و با توجه به ارزش معاملات انجام شده در دو هفته اخیر افزایش بیش از 60 درصدی ارزش معاملات در هفته اول مرداد نسبت به هفته قبل از آن را شاهد بودیم.

به گزارش خبرنگار یزدآوا، علی اکبر جعفری، مدیر بورس منطقه‌ای یزد طی گزارشی از هفته اول مرداد ماه، تعداد سهام مورد معامله در تالار بورس یزد را برابر 59 میلیون و 159 هزار و 685 سهم به ارزش 105 میلیارد و 717 میلیون و 809 هزار و 920 ریال اعلام کرد.

مدیر تالار بورس یزد تصریح کرد: از این میزان سهام معامله شده 52 درصد از آن توسط سهامداران یزدی خریداری و 48 درصد آن به معاملات ناشی از فروش سهام اختصاص داشت.

جعفری افزود: در هفته منتهی به 7/5/94 تعداد 21 نفر سهامدار جدید جهت سرمایه گذاری به بورس یزد وارد شده‌اند .

وی با اشاره به این که این حجم از معاملات توسط 33  کارگزار فعال در بورس یزد انجام شده ادامه داد: بیشترین حجم معاملات بورس یزد در هفته گذشته متعلق به کارگزاری ایساتیس پویای یزد بوده است.

گفتنی است که در هفته آخر تیرماه میزان سهام مورد معامله در تالار بورس یزد برابر 31 میلیون و 372 هزار و 75 سهم بوده است از اینرو حجم معاملات در هفته اول مرداد ماه رشد بیش از 80 درصدی داشته و با توجه به ارزش معاملات انجام شده در دو هفته اخیر افزایش بیش از 60 درصدی ارزش معاملات در هفته اول مرداد نسبت به هفته قبل از آن را شاهد بودیم.

انتهای پیام/


جدیدترین ها جدیدترین ها