نمایش نمایش

شناسه : 16248824
آیا یک بیمه دیگر هم ورشکست می شود؟


منابع آگاه از تغییر رفتار محسوس یک شرکت بیمه در یزد حکایت می کنند، که باعث بروز شایعاتی در میان بیمه شدگان دارد، به نظر بررسی و پیگیری مسئولین و نظارت دقیق تر امری اجتناب ناپذیر است

به گزارش آوای اقتصاد  به نقل از یزد رسا، یکی از شرکت های بیمه ای در یزد به طرز محسوسی تغییر رفتار داده است. تغییر رفتاری که باعث بروز حرف و حدیث های بسیاری بین مشتریان این بیمه شده است. سابقه مشکلاتی که برای بیمه توسعه پیش آمد نیز باعث دامن زدن به شایعاتی مبنی بر ورشکستگی این شرکت بیمه ای در شهر یزد شده است.

به گفته منابع آگاه این شرکت بیمه ای خلاف رسم تمام شرکت های دیگر (که صدور انواع بیمه نامه را به نمایندگی های بیمه محدود کرده و خود تنها بر نظارت و کارهای دفتری می پردازند) مبادرت به صدور انواع بیمه نامه ها می ورزد.

علاوه بر این اقدام خلاف عرف تغییر در قراردادهای بیمه عمر(به منظور کاهش پرداخت خسارت فوتی ک فلسفه ایجاد بیمه های عمر است) موجب نگرانی بیش از پیش مشتریان این شرکت شده است.

به گزارش سایت آرمان خبر،تمام این اقدامات باعث دهان به دهان گشتن شایعاتی مبنی بر ورشکستگی شرکت فوق الذکر و حتی سو استفاده از موقعیت در بین مشترکان این بیمه شده است.

شایعاتی که مسئولین برای آسایش خاطر مردم هم که شده باید آن را بررسی کرده تا اندکی از دغدغه آن ها بکاهند.

 


جدیدترین ها جدیدترین ها