نمایش نمایش

شناسه : 15847040
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس:


سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به طبقات ضعیف و آسیب پذیر جامعه باید توسط مسوولان امر در بخش های مختلف جدی گرفته شود .

به گزارش یزدرسا ، حجت الاسلام والمسلمین دخیل عباس زارع زاده در گفت و گو با صبح مهریز با اشاره به تاخیر توزیع سبد کالا به مردم بر اساس برنامه ریزی قبلی  افزود: کمک دائمی به ظعفا یک وظیفه است.

وی ادامه داد: مسوولان در هر پست و موقعیتی هستند باید به وعده خود عمل کنند و با تصمیم گیری و برنامه ریزی درست در توزیع سبد کالا و برخی نیازهای اولیه مردم اقدام کنند .

نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمک های مناسب به مردم و طبقات آسیب پذیر جامعه یک وظیفه مهم محسوب می شود .

زارع زاده گفت: مردم ولی نعمت هستند و حضور، مشارکت و همراهی آنها در عرصه های مختلف موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان شده است .

وی افزود: خدمت به این مردم فداکار و ولایتمدار و بخصوص در حوزه اقتصادی از امور مهمی است که نباید توسط مسوولان امر فراموش شود .

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فعالیت های اقتصادی باید بر مبنای کمک به مردم و حل و فصل نیازهای آنها اجرایی شود .

زارع زاده گفت: در کنار ارائه خدمات اقتصادی توجه به به مسائل فرهنگی و اجتماعی نباید مورد غفلت قرار گیرد .     
 


جدیدترین ها جدیدترین ها