نمایش نمایش

شناسه : 16570984
مقروضین بخوانند:


۴ راه حل برای کسانی که در قرض‌های متعددی غرق شده‌اند و نیاز به کمک دارند.

آوای‌اقتصاد، ۴ راه حل برای کسانی که در قرض‌های متعددی غرق شده‌اند و نیاز به کمک دارند را در ادامه می‌خوانید:

۱. لیستی از تمام ورود و خروج پول‌هایتان بنویسید

وقتی شما به اتاق اورژانس مراجعه می‌کنید اولین کاری که پرستار یا دکتر انجام می‌دهد وضعیت شما را ارزیابی می‌کند. فقط بعد از این که بررسی کردند، قادر هستند که بیماری شما را تشخیص بدهند و بتوانند درمان را انجام دهند.

اگر شما در وضعیت اضطراری مالی قرار دارید همان روند بالا را باید طی کنید. با لیست بندی کردن خرج هر ماه خود و مقایسه آن با درآمد ماهیانه خود می‌توانید مشکل خود را ارزیابی کنید. از این راه متوجه شوید که حجم مشکلتان به اندازه راه حل آن است.

هنگامی که می‌خواهید درآمد خود را بنویسید حدس نزنید. از بانک و فیش‌های خود استفاده کنید تا به طور دقیق متوجه شوید که پول‌هایتان در کجا خرج می‌شود.

۲. کاری که از دستتان بر می‌آید را انجام دهید

هنگامی که به اتاق اضطراری می‌روید قبول کرده‌اید که مشکل دارید و نمی‌توانید تنها آن را حل کنید. این موضوع با وضعیت خراب مالی نیز یکی است. قبل از این که به دکتر مراجعه کنید خودتان چسب زخم بزنید و ببینید می‌توانید جلو خون‌ریزی را بگیرید یا نه.

بستگی به موضوعی که برایش خرج می‌کنید دارد که می‌توانید کم‌تر خرج کنید یا نه.

شما می‌توانید نگاهی به خرج‌های بزرگ بیاندازید. مانند قسط‌های زیادی که بابت خودروها و خانه‌ها پرداخت می‌کنید. نمی‌توانید خودرو با مدل پایین‌تر یا خانه‌ای با سایز کوچک‌تر درنظر داشته باشید.

۳. کمک حرفه‌ای بگیرید

بعضی از وقت‌ها راه حل‌هایی را اشخاص متخصص در این کار مطرح می‌کنند که می‌تواند بسیار کمک کند. مانند مراجعه کردن به دکتر می‌ماند. ولی باید سوال‌هایی که از آن‌ها می‌پرسید با جزئیات باشد.

۴. همین الان انجام دهید

تا به حال شده مریض باشید ولی همان موقع به دکتر مراجعه نکردید و مریضی حاد شده باشد؟ وضعیت مالی نیز این طور است. اگر زودتر به قسط‌های خود رسیدگی نکنید، بیشتر می‌شود.
منبع: خبرآنلاين


جدیدترین ها جدیدترین ها