نمایش نمایش

شناسه : 15394646
جوکار در نشست شورای اداری اشکذر عنوان کرد


نماینده مردم یزد و اشکذر برنامه ریزی های کشوری را نیازمند یک تحول جدی دانست و تصریح کرد: سلامت توزیع بودجه در درگیر شدن استان ها در تنظیم بودجه است ولی هم اکنون شاهد توزیع بودجه از مرکز کشور و هستیم که این خود هزینه های بیشماری را در بر می گیرد.

به گزارش آوای اقتصاد به نقل از نسیم صادق، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس و ارزش های برآمده از آن اظهار داشت: منبع قدرت ما در طول دوران دفاع مقدس تنها ایمان الهی بود که ما را در عرصه های مختلف جنگ به پیروزی رسانید.

"محمد صالح جوکار" نماینده مردم یزد و اشکذر فصل بازگشایی مدارس را بهاری دیگر عنوان کرد و گفت: جذب دانش آموزان و ایجاد انگیزه هرچه بیشتر در آن ها برای علم اموزی مسئله مهمی است که باید با آماده سازی مناسب مدارس و استقبال گرم از دانش آموزان فراهم شود.

وی توجه به آموزش و پرورش را یکی از واجب ترین امور اجرایی دانست و افزود: سرمایه گذاری در آموزش و پرورش یک سرمایه گذاری سود آور است.

نماینده مردم یزد و اشکذر یزد، "برند" دار العلم و دارالعباده بودن استان یزد را نشان دهنده توجه مردم این خطه از کشور به بحث علم و معنویت دانست و گفت: رتبه های خوبی که این سال ها توسط دانش آموزان کشوری کسب شده است، باید با برنامه ریزی درست حفظ شود.

جوکار در بخش دیگری از سخنان خود برنامه ریزی های کشوری را نیازمند یک تحول جدی دانست و تصریح کرد: سلامت توزیع بودجه در درگیر شدن استان ها در تنظیم بودجه است ولی هم اکنون شاهد توزیع بودجه از مرکز کشور و هستیم که این خود هزینه های بیشماری را در بر می گیرد.

وی افزود: یکی از گلایه های مسئولین استان توزیع بودجه بر اساس ماده  180 می باشد که علت اصلی آن نادیده گرفتن نیازهای مناطق کشور بر حسب واقعیت ها است.

جوکار با اشاره به تصویب بودجه آب روستایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کل بودجه طرح آبرسانی به بخش خضرآباد و همچنین بخش هایی از رستاق از این محل تامین می شود.


جدیدترین ها جدیدترین ها