نمایش نمایش

شناسه : 16917725
آخرين اخبار در مورد موسسه ثامن الحجج؛


يك مقام مسول در مورد آخرين وضعيت موسسه مالي و اعتباري ثامن الحجج گفت: اين موسسه در حال انجام كارهاي مقدماتي خود جهت اخذ مجوز مي باشد و مشكل خاصي ندارد و بسته شدن شعب اين موسسه شايعه مي باشد.

به گزارش آوای‌اقتصاد، يك مقام مسئول در گفتگو با خبرنگار شمانيوز در مورد آخرين وضعيت موسسه اعتباری ثامن الحجج(ع) گفت: اين موسسه در حال انجام كارهاي مقدماتي خود جهت اخذ مجوز مي باشد و مشكل خاصي ندارد و بسته شدن شعب اين موسسه شايعه مي باشد.


وي در ادامه افزود اميدواريم بانك مركزي با اطلاع رساني دقيق و صحيح آرامش را سپرده گذاران اين موسسه برگرداند و در چارچوب قانون در روند رسيدگي به  پرونده اعطاي مجوز به موسسات مالي تسريع شود.

به گزارش خبرنگار شمانيوز در چند روز گذشته شايعاتي مبني بر تعطيلي شعب موسسه مالي و اعتباري ثامن الحجج در استان كرج در رسانه ها منتشر شد كه دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اين خبر ها را تكذيب كرد.

دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در پی درج خبری با عنوان «توقف فعالیت موسسه مالی ثامن الحجج (ع) در البرز» متن تکذیبیه ای را به این شرح منتشر کرد:

بسمه تعالی
خبری از ناحیه اینجانب مبنی بر توقف فعالیت‌های موسسه ثامن الحجج (ع)در استان البرز توسط برخی رسانه‌ها منتشر شده که خبر منتشر شده صحیح نیست و تکذیب می‌شود.
متذکر می‌شوم موسسه فوق الذکر در استان البرز دارای چهار شعبه فعال است و هرچهار شعبه اکنون مشغول به فعالیت هستند.
حاجی رضا شاکرمی
دادستان عمومی و انقلاب استان البرز

از سوي ديگر نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نيز در مورد عملكرد موسسه ثامن الحجج گفت: تاکنون اقدام نامطلوبی از طرف موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج مشاهده نشده‌ است.

او افزود: این موسسه از لحاظ منابع مالی در وضعیت خوبی به سر می‌برد و مشکلی تاکنون در این باره به وجود نیامده‌ است.

سبحانی‌نیا در پایان بیان کرد: موسسه مالی ثامن‌الحجج پیگیر اخذ مجوز از بانک مرکزی بوده و حسابرسی‌های آن تاکنون مثبت بود‌ه‌است و بنده تا به امروز تخلفی از این موسسه نشنیدم.

حال بايد ديد از تخريب موسسه ثامن الحجج(ع) چه اشخاصي سود برده و با چه اهدافي به انتشار اين شايعات دامن مي زنند.


جدیدترین ها جدیدترین ها