نمایش نمایش

شناسه : 15815080
گل بود، به سبزه نیز آراسته شد ...


در جدیدترین انتصابی که در دستگاه های صنعت و معدن استان صورت گرفته است گویا فردی با وجه و سابقه نه چندان خوب به عنوان مشاور یکی از سازمان‌های پر حاشیه استان انتخاب شده است!

به گزارش آوای اقتصاد به نقل از یزد رسا، همیشه یکی از بی‌تدبیری‌هایی که در دولت تدبیر نمایان است، ادعای انتصاب افراد بر اساس « شایسته‌سالاری» است؛ ادعایی که با کمی بررسی در عملکرد مدیران پایین دستی می‌توان دریافت که تاکنون دولت یازدهم در آن موفق نبوده است.

این تناقض شعار و عمل در استان یزد هم علیرغم وجود افراد نجیب و شایسته به وضوح بروز و ظهور پیدا کرده است، این درحالی است که استانداری یزد در هر انتصابی عنوان می‌کند این انتصاب با نظر به شایستگی و تجارب شخص مورد نظر صورت گرفته است و در واقه همیشه ابلاغیه‌های استانداری با همین ادعاهای دهن پر کنی صادر می‌شود.

در جدیدترین انتصابی که صورت گرفته است فردی با وجه و سابقه نه چندان خوب به عنوان مشاور یکی از سازمان‌های پر حاشیه استان انتخاب شده است.

از سوابق درخشان شخص مورد نظر همین بس که وی از دلالان آهن و معدن بوده و پدر ایشان نیز سابقه خدمت (جیره خوار) به دولت اصلاحات را در پرونده دارد و علاوه بر آن وی همراه با خویشان نزدیک بر منابع طبیعی استان چنبره زده‌اند.

این آقا زاده صاحب یکی از شرکت‌های معدنی بوده و از خیر و برکت معادن استان و نواقص قانونی این بخش درآمدهای قابل توجهی به جیب او سرازیر شده است. علاوه بر این وی از سهامداران و ذی نفعان دو شرکت کاشی نیز می‌باشد.

از اقدامات موثر در انتصاب وی، میزبانی و تقبل هزینه‌های تعدادی از جلسات هفتگی تدبیر و امید است. البته این نخستین بار نیست که از این نوع انتصابات در استان انجام شده، دیر زمانی از انتصاب رییس این سازمان پرحاشیه نمی‌گذرد که حتی رسانه‌های اصلاح طلب و حامی دولت نسبت به انتخاب رییس این سازمان منتقد شده و اعتراض کردند. به معنای واقعی می‌توان گفت گل بود به سبزه نیز آراسته شد.

بعد از گذشت دو سال از روی کار آمدن مسئولان و صاحب منصبان در دولت یازدهم در یزد چه اقدامات فاخری انجام شده که حال می‌خواهند با مشورت گرفتن از چنین فردی مشکلات و معضلات این بخش اقتصادی در استان را حل کنند.

با این احوالاتی که ذکر شد؛ مردم استان اصلا نباید این تفکر را داشته باشند که در انتصاب چنین فردی ضابطه و مسائل مالی مطرح باشد، اصلا و ابدا؛ به معنای واقعی کلمه این انتخاب بر مبنای شایسته سالاری بوده است!!!


جدیدترین ها جدیدترین ها