نمایش نمایش

شناسه : 15982564
مسئول بسیج سازندگی خاتم خبر داد


مسئول سازندگی شهرستان خاتم از ایجاد اشتغال 40 نفر از ابتدای سال تا کنون با پرداخت بیش از 9 میلیارد ریال تسهیلات بسیج سازندگی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش یزدرسا، مسئول بسیج سازندگی شهرستان  در گفتگو با طنین خاتم باا اشاره به اولویت های کاری بسیج سازندگی اظهار کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی، بسیج سازندگی اولویت اصلی کاری خود را تحقق این بیانات قرار داده است.

محمد دهقان گفت: بسیج سازندگی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری درشهرستان  دنبال می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: سازمان بسیج سازندگی کشور در راستای ترویج و تشویق و ارتباط با نهادها و دستگاههای دولتی و برای توسعه تولید و سازندگی در کشور با تشکیل قرارگاه جهاد اقتصادی و تصویب طرح های متنوع بومی و محلی در راستای خودکفایی و بی نیازی کشور از واردات وارد میدان شد که با توسعه فعالیت ها و سرعت بخشیدن به طرح های در حال اجرا گام مهمی در این خصوص برداشته شود.

وی افزود: : ایجاد اشتغال برای 40 نفر از جوانان و مردم این شهرستان در عرصه های مختلف از پرورش قارچ خوراکی، ٰ پرورش ماکیان،  ٰپرورش ماهی ٰ پرورش زنبور عسل ٰ، کشت زعفران، ٰپرورش دام سبک و سنگین ، ٰگلخانه ٰ ،تولید گیاهان دارویی ، ٰصنایع تبدیلی ٰ و ... از دستاوردهای ابتدای سال 94 تاکنون برای این شهرستان بود.

دهقان  افزود: این میزان اشتغال با پرداخت و حمایت بیش از 9 میلیارد ریال تسهیلات  و قرض الحسنه بسیج سازندگی ایجاد شده است .

مسئول بسیج سازندگی خاتم در پایان خاطر نشان کرد: به دلیل کمبود بودجه شهرستان تعداد 28 نفر با اعتبار به مبلغ 7 میلیارد ریال به بانک های شعب مهر استان معرفی شده اند که تاکنون پنج کارگاه فعال شده و بقیه در مسیر مراحل بانکی هستند  .

 

 

 
جدیدترین ها جدیدترین ها