نمایش نمایش

شناسه : 17672057
رئیس قرارگاه عمار:


حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی طائب با بیان این که دولت مذاکرات را تنها راه درست کردن اقتصاد می دانست افزود: رهبری اجازه مذاکرات هسته ای را به دولتمردان دادند و نهایتا پرونده PMD بسته شد اما بقیه اهداف در مذاکرات محقق نشد. آقایانی که در این مذاکرات به دنبال اقتصاد بودند چیزی بدست نیاوردند همان طور که آقا از همان اول گفته بودند که به نتیجه مذاکرات خوش بین نیستم.

به گزارش آوای‌اقتصاد، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی طائب در جمع بسیجیان دانشگاهی در دانشگاه یزد گفت: گذر زمان برای همه مشخص کرد که انقلاب سازمانی است که به سمت نقطه‌ای مشخص حرکت می کند؛ اما دشمنان به دنبال سد راه ما برای رسیدن به این هدف هستند.

وی هدف انقلاب اسلامی را جهانی شدن دانست و افزود: صدور انقلاب یک کلام اضافی نیست که بتوان دست از آن برداشت یا به شکل دلخواه به دنبال آن باشیم؛ بلکه ما باید انقلاب را صادر کنیم یا در غیر این صورت دشمنان ما را از بین می برند به عبارتی ما بدون صدور انقلاب نمی توانیم ادامه دهیم. و ایجاد مشکلات متعدد برای این است که ما را از بین ببرند.

طائب مدعیان حاکمیت بر کل دنیا را یهودیان و مسلمانان اعلام کرد و اظهار داشت:یهودیان بر اساس تورات تحریف شده فکر می کنند و برای حاکمیت بر کل دنیا مسیر را خیلی طی کرده اند. اسرائیل از نظر سرزمینی یک نقطه کوچک در دنیا است اما در کشورهای مختلفی مانند انگلیس، فرانسه آلمان و ایتالیا و ....بسیار اثرگذار است و به دنبال حاکمیت بر کل دنیا است.

وی با اشاره به اوضاع فرابحرانی کشور در سال 68 گفت:امام خمینی (ره) در نیمه شعبان سال 68 در پیامی ضمن تبریک عید به جنگ‌زده هافرمودند: مسئولین ما بدانند اگر چه باید تلاش کنند که مشکلات اقتصادی و اجتماعی حل شود اما مبادا این مشکلات آن‌ها را از هدف بالاتر که آماده‌سازی زمینه‌های ظهور غافل سازد.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به شجاعت بی بدلیل مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: اکنون در زمان حساسی قرار داریم و در حرکت به سمت هدف خود با پدیده‌ای به نام مذاکره با آمریکا مواجه شده‌ایم. به حمداالله یک رهبری داریم که هیچ جا منفعل نیست و از مذاکرات ترسی نداشتند و در مذاکرات نیز منفعل برخورد نکردند.

طائب با اشاره به روند مذاکرات گفت: این مذاکرات نوعی جراحی بود به عبارتی مقام معظم رهبری نظام بین المللی را جراحی کردند. ایشان می‌خواستند با بسته شدن پرونده PMD  آمریکا را خلع سلاح کند PMD چماقی در دست امریکایی ها بود و ایشان می خواستند این چماق را از دست ان ها بگیرند.

وی با بیان این که دولت مذاکرات را تنها راه درست کردن اقتصاد می دانست افزود: رهبری اجازه مذاکرات هسته ای را به دولتمردان دادند و نهایتا پرونده PMD  بسته شد اما بقیه اهداف در مذاکرات محقق نشد. آقایانی که در این مذاکرات به دنبال اقتصاد بودند چیزی بدست نیاوردند همان طور که آقا از همان اول گفته بودند که به نتیجه مذاکرات خوش بین نیستم.

طائب با انتقاد از تجمل و مصرف گرایی امروز با توجه به اوضاع اقتصادی اظهار داشت: تنها راه برون رفت اقتصاد دنیا اقتصاد مقاومتی است.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به وعده های روحانی گفت: روحانی به کدخدا امید داشت اما با مذاکرات مشخص شد که دشمنی امریکایی ها تمام شدنی نیست و الان با وجود مذاکرات انجام شده با ارزان شدن نفت و دیگر اقدامات امریکایی ها مشکلات کشور باقی است.

سه فرآیند تهدید آمیز مذاکرات هسته ای

طائب گفت: درمذارکات سه فرآیند تهدید آمیز وجود دارد که تهدید اول عوض شدن جای خدا و کدخدا که بسیار خطرناک است. در بازار، دانشگاه و صنعت صحبت آن است که بالاخره امریکا تحریم ها را برمی داردو اوضاع خوب می‌شود یعنی دست خدا بسته و امریکا مشکلات را درست می کند این خطری است که ما را تهدید می کند.

وی تهدید دوم را گم کردن دشمن دانست و افزود: آمریکا و غرب به دنبال آن هستند که ریشه ایران را ازبین ببرند و تا این کار را نکنند به هیچ چیزی راضی نمی شوند و سومین تهدید فراموش کردن هدف است.

طائب با بیان این که هدف انقلاب حرکت در مسیر ظهور است ادامه داد: امروز در زمین اوضاع به نفع ماست و خداوند بسیار به ما کمک کرده است. دشمنان نفت را ارزان کردند تا ما را به زمین بزنند اما خودشان به زمین خوردند. زیرا با توجه به هزینه‌های هنگفت جنگ عربستان، ارزان شدن نفت در بدترین زمان برای عربستان اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به تحرکات و ویژگی های کشور روسیه گفت: ما با هیچ کشوری که مستکبر باشد حق ارتباط نداریم . استکبار به معنی ادعا است. روسیه هیچ ادعایی نسبت به هیچ کشوری ندارد و بدون اجازه دولت‌ها نیرویی در آن کشورها نداشته است و از سوی دیگر برای همکاری با ایران هیچ پیش شرطی نگذاشته است.
 


جدیدترین ها جدیدترین ها