نمایش نمایش

وزیر اسبق امور اقتصادی و دارایی:
تورم زیر ۱۰درصد رکود سنگین و ورشکستگی اقتصاد را درپی دارد
وزیر اسبق امور اقتصادی و دارایی معتقد است که اگر دولت بخواهد از پرداخت بدهی‌ها طفره رود و به این قیمت تورم را به زیر ۱۰ درصد کاهش دهد، یک رکود سنگین و ورشکستگی بزرگ اقتصادی برای واحدهای تولیدی ایجاد می‌شود.
رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی...
آمادگی‌ها و گزینه‌های خود را برای مقابله با انواع تهدیدات به‌طور دائم ارتقا دهید
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (سه‌شنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اهمیت مأموریت و وظایف این قرارگاه در دفاع از کشور، تأکید کردند: آمادگیها و...
گزارش هفتگی تالار بورس یزد؛
رشد خفیف حجم معاملات بورس یزد
بازار سرمایه یزد در هفته اول شهریور ماه شاهد رشد 5/1 درصدی حجم و 17 درصدی ارزش معاملات سهام بود.
مدیر سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان یزد
۱۰۹ میلیارد ریال کالای قاچاق به‌سازمان فروش اموال تملیکی یزد تحویل داده شد
مدیر سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان یزد گفت: در سال‌های ۹۲ تا ۹۴، ۱۰۹ میلیارد ریال کالای قاچاق به‌سازمان فروش اموال تملیکی یزد تحویل داده شد.
مدیر بورس منطقه‌ای یزد:
افزایش 30 درصدی کارگزاران فعال بورس یزد
مدیر بورس منطقه‌ای یزد گفت: تعداد کارگزاران فعال بورس که مهمترین ارکان اداره کننده بورس هستند، در دوسال گذشته نزدیک به 30 درصد در سطح استان یزد افزایش پیدا کرده و در حال حاضر ما حدود 40 کارگزار فعال در سطح استان یزد داریم.
مدیرکل گمرک استان یزد:
واردات 15 هزار تن کالا از گمرک یزد
مدیرکل گمرک استان یزد در ارتباط با ورود کالاهای خارجی به گمرک یزد، گفت: در پنج ماهه نخست امسال، 15 هزار تن واردات کالا انجام شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 38 درصد رشد داشته است.
آقای وزیر صنعت،معدن و تجارت چند سوال در مورد سند افتخار شما؟؟؟
سند افتخار وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب اسلامی: آزادسازی 80 درصد ارضی کشور در حوزه معادن به منظور اکتشاف و تکمیل زنجیره تولید معادن، دستاورد وزارت صنعت، معدن و تجارت بود که آقای نعمت زاده به آن...
ثبت نام«اجباری» در مدارس جدی گرفته نمی شود!
سریال تکراری هزینه میلیونی! ثبت نام مدارس به بهانه «هیأت امنایی بودن» و به نام «کمک»!
مسئولان آموزش و پرورش هر سال در رسانه‌ها اعلام می‌کنند هیچ مدرسه دولتی حق گرفتن هزینه ثبت‌نام یا شهریه از دانش‌آموزان را ندارد و والدین می‌گویند تا پایمان به مدرسه می‌رسد مدیران مدارس مبالغ زیادی از ما مطالبه می‌کنند.
وعده های طیب‌نیا؛ تورم تک رقمی و بودجه ۳۰ هزار میلیارد تومانی عمرانی
وزیر امور اقتصادی و دارایی وعده داد، نرخ تورم تا پایان دولت تک‌رقمی شود و پرداخت های عمرانی دولت هم در سال جاری به ۳۰ هزار میلیارد تومان برسد.
ایجاد شغل با حقوق سربازی/ درآمد نیم میلیاردی جوان ۲۲ ساله کارآفرین
ایجاد اشتغال از مسائل مهم و دغدغه‌ مسئولان کشور محسوب می‌شود و در ظاهر جزء اولویت‌های هر دولتی قرار دارد، اما فارغ از برنامه‌ ریزی مسئولان برخی نهادهای حامی با اندک تسیهلات جوانان فارغ التحصیل را به سمت ایجاد شغل سوق می‌دهند.
حرف درگوشی وزیر اقتصاد با برخی نمایندگان!
بدهی دولت اصلاحات60 میلیارد اما دولت احمدی نژاد 15 میلیارد بود/خزانه به اندازه کافی بودجه دارد
وزیر اقتصاد گفته است: زمانی که آقای احمدی نژاد دولت را از خاتمی تحویل گرفت حدود 60 میلیارد دلار بدهی وجود داشت ولی در زمانی که آقای احمدی نژاد دولت را تحویل داد بدهی دولت حدود 15 میلیارد دلار بود؛خزانه هم به اندازه کافی بودجه دارد.
حسن سبحانی:
سیاست اقتصادی دولت‌های هاشمی، خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی یکی است
حسن سبحانی اقتصاددان گفت: همه دولت های بعد از جنگ اعم از دولت های سازندگی، اصلاحات، مهرورزی و تدبیر و امید، دارای یک برنامه اقتصادی هستند و به رغم تفاوت های سیاسی و فرهنگی، تفاوتی در دیدگاه های اقتصادی آنها دیده نمی شود.
معاون تبلیغ و آموزش‌های کابردی حوزه علمیه استان یزد:
ضرورت نهادینه شدن فرهنگ کار در جامعه
حجت الاسلام سید محمد محسن حسینی پور با اشاره به اهمیت موضوع کسب و کار و سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع هیئت دولت گفت: مسائل مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری بر مبنای تحقیق و بررسی است و موضوعاتی که در سخنرانی خود مطرح می کنند از باب ضرورت و حساسیت...
پاسخ 7 اصلاح طلب به یک پرسش دانا:
نظارت شورای نگهبان را قبول داریم/ در صورت رد صلاحیت از مجاری قانونی پیگیری می کنیم
یکی از موضوعاتی که در زمینه انتخابات، همیشه مورد چالش و هجمه برخی جریان های سیاسی مشخص قرار داشته است، موضوع نظارت‌های شورای نگهبان بر روند انتخابات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است. این اعتراضات و هجمه ها درحالی صورت می گیرد که وظیفه نظارت و...
گزارش ماهانه بورس منطقه‌ای یزد؛
حجم معاملات بورس یزد به کمتر از نصف رسید
تالار بورس یزد در مرداد ماه نسبت به مدت مشابه ماه قبل از نظر حجم معاملات با کاهش 53 درصدی و ارزش معاملات کاهش 39 درصدی مواجه بوده است.
در نشست خبری اتاق اصناف مطرح شد؛
برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در یزد/لبنیات، املاک و طوافی با بیشترین واحدهای بدون پروانه کسب
رییس اتاق اصناف یزد از برگزاری نمایشگاه پاییزه و عرضه مستقیم کالا خبر داد و گفت: این نمایشگاه در سالن نمایشگاه‌ دائمی واقع در صفاییه از تاریخ 7 الی 16 شهریور ماه در ساعات 17الی 23 دایر خواهد بود.
امام جمعه یزد:
دولت با برنامه‌ریزی، «اقتصاد مقاومتی» را اجرایی کند/سفارت انگلیس؛ روزنه‌ای برای «نفوذ» به کشور
آیت الله ناصری گفت: گشایش و ایجاد غنای اقتصادی در کشور یکی از مسائل مهم پیش روی دولت است و باید با برنامه‌ریزی، اقتصاد مقاومتی و خودباوری را در جامعه پیاده کند.
وزیر نیرو در میبد یزد:
میزان تولید برق در استان یزد بسیار فراتر از میزان مصرف است/خرید تضمینی برق خورشیدی،از تولیدکنندگان توسط وزارت نیرو
وزیر نیرو در جریان افتتاح پست 63 مگاولتی برق میبد گفت: ظرفیت تولید برق در استان یزد بسیار فراتر از میزان مصرف بوده و بنابراین استان یزد از نظر زیرساخت برق بسیار مستحکم و قوی است.
رئیس کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق:
تعمیر و نگه‌داری دو ناوگان عمده از لکوموتیوهای خطوط اصلی راه‌آهن در بافق
مسئولیت این کارخانجات در مجموعه اداره کل نیروی کشش، معاونت محترم ناوگان راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران نگهداري و تعمیر 100 دستگاه لکوموتیو است، که دو ناوگان عمده از لکوموتیوهای خطوط اصلی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران هستند و وظیفه حمل قطارهای باری را در...
رهبر معظم انقلاب در دیدار هیات دولت:
تورم سالیانه باید به زیر ده درصد برسد/ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تشکیل شود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هوشیاری در مقابل تلاش دشمن برای نفوذ پیچیده و تدریجی را، ضرورتی عینی برشمردند و تأکید کردند: باید در هر شراطی در اتخاذ مواضع انقلابی صراحت داشت و صریح و بدون رودربایستی، در مقابل دشمن مواضع انقلاب و مبانی امام بزرگوار را بدون...
استاندار یزد در نشست کارمندان بسیجی استان مطرح کرد:
روز کارمند، روز قدردانی از زحمات و خدمات کارمندان
استاندار در این نشست ضمن تبریک میلاد با سعادت امام هشتم، حضرت علی بن موسی الرضا و روز کارمند مردم را به امام شناسی و شناخت ائمه اطهار توصیه کرد و افزود: پشتوانه روز کارمند برای قدردانی از زحمات و خدمات کارمندان است و روزی است که در سراسر کشور شاهد...
ارثیهی سرخابی ها بلای جان وزارت ورزش؛
آقای وزیر با ارثیه‌ات چه می‌کنی؟
وزارت ورزش به عنوان یک نهاد دولتی وظیفه بهبود بخشیدن و پیشرفت ورزش را بر عهده دارد اما شاید با تصمیمات غیر فنی و سلیقه ای خود نه تنها باعث پیشرفت نشده بلکه تا حدود زیادی نیز به شرایط سرخابی ها لطمه زده است.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان یزد مطرح کرد
مشکلات اصناف یزد/ 14 تیم بر بازار یزد نظارت دارند
محمد مهدی باغستانی از افزایش پراخت دارایی‌ها به اداره مالیات، پرداخت عوارض غیر مرتبط با کسب به شهرداری و عدم رعایت عدالت در اجرای مالیات بر ارزش افزوده را از مشکلات اصناف برشمرد.
کارخانجات کاشی و سرامیک یکی پس از دیگری؛
حقوق عقب افتاده 5 ماه کارگران/بدهی 14 میلیاردی کارخانه کاشی و سرامیک
صنعت کاشی و سرامیک کشور که طی 10 سال گذشته با رشد قابل توجهی روبرو بوده است مانند بسیاری از صنایع دیگر با رکود شدیدی مواجه شده است و این روزها کارخانجات کاشی حال روز خوبی ندارند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
استخدام جدید ۸ هزار نفر در دستور کار دولت
رئیس سازمان مدیریت از برنامه دولت برای استخدام جدید ۸ هزار نفر دیگر خبر داد و گفت: برنامه ششم توسعه بر اساس شرایط پس از تحریم تدوین می شود.
نمایش 3,701 - 3,725 از 3,821 نتیجه
آیتم در هر صفحه 25
از 153

جدیدترین ها جدیدترین ها